Bulldog in popartstijl - modern decoratief beeld voor binnen - 37 cm is een origineel bulldogbeeld gemaakt van polyresin met afmetingen van 19 × 27 × 37 cm.
Bulldog in popartstijl - modern decoratief beeld voor het interieur - 37 cm is een origineel bulldogbeeldje van polyresin met afmetingen van 19 × 27 × 37 cm, bedoeld voor een modern interieur . Dit moderne beeldje zal indruk maken met zijn opvallende kleurstelling, geïnspireerd op urban art. Het bulldogbeeldje combineert een speels ontwerp met een decoratieve functie. Het oppervlak is gedetailleerd met opvallende grafische elementen en contrasterende kleuren.
Het bulldogbeeldje is een opvallend pronkstuk in de woonkamer, op kantoor of hal. Dankzij de afmetingen van 19 × 27 × 37 cm is het decoratieve beeldje expressief genoeg, maar tegelijkertijd praktisch om op een ladekast of plank te plaatsen. Het polyharsmateriaal zorgt voor een stevige constructie en stabiliteit.
Dit hondenbeeldje is ontworpen als designaccessoire voor een modern interieur. De street art-stijl voegt dynamiek en een visueel accent toe aan de ruimte. Het moderne bulldogbeeldje past perfect in minimalistische en industriële interieurs. Het kleurrijke ontwerp zorgt voor een interessant uitzicht vanuit elke hoek. De decoratie kan los worden geplaatst of als onderdeel van een grotere collectie accessoires.
Het bulldogbeeldje is gemaakt van polyhars , waardoor de details nauwkeurig bewaard blijven. Het gladde en kleurrijke oppervlak benadrukt het karakter van de street art-stijl . Dankzij de stevige voet staat het beeldje stabiel. Dit moderne beeldje is geschikt als interieurdecoratie voor zowel thuis als op kantoor. Het decoratieve figuurtje zal zeker opvallen op een plank, bijzettafel of receptiebalie.
TECHNISCHE SPECIFICATIES
Nog geen reviews
Heeft u dit product? Help anderen met uw ervaring.
Nog geen vragen
Heeft u vragen over het product? Vraag in discussie
Ons assortiment is niet het grootste op de markt. Daarentegen is elk product erin door de handen van ons team in Banská Bystrica gegaan.
We volgen de nieuwigheden en testen alleen producten die zin hebben.
Elk nieuw product gebruiken we wekenlang, in de winkel en thuis.
Het gaat pas in de verkoop na een eindcontrole. Wat niet slaagt, verkopen we niet.
Een handleiding in de doos en hulp bij het instellen per telefoon of e-mail.
“We zijn niet de goedkoopste, maar onze klanten zijn tevreden.”